Arma v pondělí zahájí přípravu, narazí na Bohemians nebo zahraniční týmy

Příprava na sezónu 2019/2020 začíná již v pondělí. Máme pro vás první informace o zahájení přípravy, ale i o soupeřích v přípravných zápasech.
Fotbalisté Ústí nad Labem zahájí letní přípravu na novou sezónu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v pondělí 17. června, kdy se sejdou k prvnímu tréninku.

Na Armu čeká spousta zajímavých soupeřů. Na úvod se Arma střetne s prvoligovými Bohemians Praha 1905 a to v sobotu 22. června. V dalším týdnu čeká Armu soustředění v Modré, kde se ve středu 26. června od 11:00 střetne s nováčkem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, loni ještě prvoligovou Duklou Praha.

Poté na Armu čeká dvojice zahraničních soupeřů, polský Lubin a německý Carl Zeiss Jena. V generálce se Arma představí na domácím stadionu proti Slovanu Velvary.

Přesné termíny přípravných zápasů budeme postupně doplňovat. Program zápasů se může změnit. Program zápasů najdete zde.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.