Arma zahájila zimní přípravu prvním tréninkem

V pondělí 6. ledna vstoupila Arma do zimní přípravy 2020 prvním společným tréninkem. 
Fotbalisté Ústí nad Labem si na prvním společném tréninku přípravy tradičně zahráli bago a poté fotbal na dvě branky na umělém trávníku Městského stadionu v Ústí nad Labem.

Na prvním tréninku se hlásily i nové tváře. Z hostování se vrátili odchovanci Bohumil Hudec a Daniel Chodora. Do přípravy se zapojil také další odchovanec z ústecké mládeže - osmnáctiletý záložník Patrik Škoda! 

Arma dále testuje dvacetiletého záložníka Jonáše Vaise z Viktorie Plzeň. Naopak do startu zimní přípravy nenastoupil Ondrej Jakubov, kterému skončilo hostování z Baníku Ostrava.

První přípravné utkání sehraje Arma v Teplicích na umělém trávníku na Stínadlech v sobotu 11. ledna. Utkání začíná v 11:00.

Seznam hráčů, kteří se zúčastnili začátku zimní přípravy:

Brankáři: Marián Tvrdoň, Jan Plachý, David Němec

Obránci: Marek Krátký, Marek Strada, Vojtěch Brak, Tomáš Vlček, Jiří Pimpara, Bohumil Hudec, Daniel Chodora, Matyáš Písačka

Záložníci: Jan Peterka, Matěj Valenta, Michal Bílek, Daniel Richter, Jonáš Vais, Jiří Miskovič, Ondřej Kolařík, Patrik Škoda, Martin Jirkovský, Václav Prošek

Útočníci: Lukáš Matějka, Fortune Bassey
PARTNEŘI:

Copyright © 2020 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz