Arma získala posilu do branky, přichází gólman Petr Vašek!

ÚSTÍ N.L. - Fotbalový klub z Ústí nad Labem získal do svých řad velmi zvučnou posilu. Brankářské řady Army rozšířil velezkušený gólman Petr Vašek, který ještě v průběhu této sezóny na podzim chytal za prvoligový Baník Ostrava!
Do Ústí dorazila velmi zvučná a renomovaná posila. Už v pondělí 8. ledna trénoval s týmem FK Ústí nad Labem zkušený brankář Petr Vašek. Ten přitom ještě v průběhu této sezóny působil jako brankářská jednička prvoligového Baníku Ostrava. Tam skončil na konci listopadu.

Vašek rozhodně platí mezi nejzvučnější posily Army za poslední roky. Jedná se o protřelého gólmana se zkušenostmi z české první i druhé ligy, část kariéry strávil i v Rusku. Brankář se zná se současným trenérem Army Alešem Křečkem, oba působili v Baníku Ostrava v druholigové sezóně 2016-2017. Křeček jako asistent Vlastimila Petržely dovedl Baník do první ligy a Vašek byl brankářskou jedničkou.

Petr Vašek prošel ve své kariéře hned třikrát Baníkem Ostrava, několikrát Opavou, Slováckem, tehdy prvoligovým Kladnem, sezónu 2010-2011 strávil v ruském Novosibirsku a v letech 2012-2014 hrával i v prvoligovém ruském klubu Tom Tomsk.

Do Ústí nyní přichází na přestup.

A to není vše. Od startu zimní přípravy jsou v Ústí na zkoušku připraveni další fotbalisté:

Youba Dramé (naposledy třetí francouzská liga),  Olivier Kingue (z juniorky Slavie) a od pondělí 8.1. se k týmu připojili kamerunský útočník Jean Claude Essomba, kterého mohou čeští fanoušci znát z působení v Táborsku. Dalším nováčkem je záložník Tomáš Ťok, který přichází také na zkoušku, konkrétně z prvoligového Slovácka. Třetím do party je záložník Martin Matoušek, který přichází z juniorského týmu AC Sparta Praha.

Aktuální kádr FK Ústí nad Labem k 8. 1. 2018

Brankáři: Jakub Kotěra, Marián Tvrdoň, Petr Vašek
Obránci: Lukáš Vaněk, Jiří Pimpara, Marek Richter, Ivan Šnirc, Patrik Gilian, Michal Zeman, Olivier Kingue (zkouška)
Záložníci: Jan Martykán, Pavel Pilík, Daniel Richter, Michal Leibl, Jan Peterka, Daniel Procházka, Jiří Miskovič, Youba Dramé (zkouška), Tomáš Ťok (zkouška), Martin Matoušek (zkouška)