Arma zůstává neporažena! Juniorku pražské Slavie porazila 5:3.

MODRÁ U DĚČÍNA - Arma zůstává i po třetím utkání letní přípravy neporažena! Tentokrát se v rámci soustředění v Modré střetla s juniorkou pražské Slavie, kterou přestřílela 5:3. Proti Armě za slávistickou juniorku vyběhl i slavný Gino Van Kessel, který se do Slávie vrátil z hostování v Oxfordu. Dále Ústečtí čelili i Pavlu Buchovi, nadějnému hráči, o kterém se v poslední době hodně mluvilo v rámci sporů fotbalových agentů se Slavií. 
Arma celý týden trénuje v areálu v Modré u Děčína, kde má na dvou přírodních hřištích parádní podmínky k přípravě pod vrcholky Krušných hor. A v rámci soustředění si právě do Modré pozvala juniorku Slavie k utkání od 10:15 hodin. Pražané vyjeli k zápasu brzy ráno v den utkání a po problémech s jejich autobusem se o třicet minut musel posunout úvodní výkop zápasu. 

Samotný zápas lépe rozehrála Arma, která se dostala od vedení už v 6. minutě zásluhou Oliviera Kingueho - 1:0. Už v 15. minutě navíc přidal druhou branku přízemní střelou k tyči Jiří Miskovič - 2:0. O čtyři minuty později ovšem tvrdou ránou snížil stav zápasu hostující Libor Drozda - 2:1.

Po divokém úvodu se hra zklidnila, Slávisté pomalu vyrovnávali tempo hry a do poločasu se už skóre nezměnilo, byť ústecký Michal Leibl chvilku před poločasovým hvizdem zajímavě pálil z úhlu mimo tyče. 

Do druhé půle vtrhla Arma znovu v dobrém rozmaru, když v 49. minutě zvýšil na rozdíl dvou branek Lukáš Matějka, aby o tři minuty později střelou o tyč rozvlnil síť počtvrté - 4:1. 

Po hodině hry na sebe upozornil výrazný Gino Van Kessel, který svou pumelicí nedal Němcovi v ústecké brance šanci a snížil - 4:2.

Se závěrem utkání měla slávistická juniorka i celkem navrch. V 89. minutě zblízka snížil na rozdíl jediné branky hostující Nikola Bjeloš - 4:3. Definitivní tečku za zápasem se závěrečným hvizdem ovšem učinil Daniel Chodora, jehož rána se o třela o tyč a zaplula do sítě - 5:3. 

FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha U21 5:3 (2:1)
Branky: 6. Kingue, 15. Miskovič, 49. Matějka, 52. Matějka, 90. Chodora – 19. Drozda, 63. Kessel, 89. Bjeloš
ŽK: Lisa (SLA)
Diváci: 100

FK Ústí nad Labem: Němec – Strada, Brak, Kingue, Leibl – Michalec – Richter, Miskovič – Dramé, Krátký – Matějka. 

Náhradníci: Hudec, Dvořák, Bílek, Výborný, Chodora, Jindráček, Procházka, Tvrdoň.

SK Slavia Praha U21: Radotič – Janoušek, Drozda, Mach, Souček, Petrák, Bucha, Mitrano, Šilhán, Slanina, Van Kessel. 

Náhradníci: Lisa, Krupička, Bjeloš, Vejvar, Lelitro, Peričevič, Azilinon, Stříbrský.

Ohlasy trenérů: 

Aleš Křeček (FK Ústí nad Labem): "První poločas byl mnohem organizovanější a klidnější, než druhá půle, která byla hektická a padalo v ní hodně branek. Mrzí mě tři obdržené branky. Sice jsme jich pět vstřelili a měli i další šance, chodili jsme do přečíslení, ale vzadu jsme to nedotáhli do konce a dostali tři góly. Takové branky bychom dostat neměli."Autor: Martin Pešout
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital