Arma zvítězila nad Vlašimí 3:0

V rámci 5.kola FNL přivítala Arma na domácím hřišti tým z Vlašimi. Trenér Němec udělal oproti poslednímu utkání FNL jedinou změnu v sestavě, když místo Peterky nasadil Martykána.
Úvod prvního poločasu vyšel Armě na jedničku. Běžela totiž teprve 3.minuta zápasu a Králík vysunul naběhnutého Smolu, který přeloboval vyběhnutého Budinského - 1:0. Na druhé straně měl velkou příležitost Jakub Štochl, který ve vápně zůstal osamocený, ale hlavou zamířil hodně vedle. Poté už úřadovala Arma. Novotný posunul na Králíka, který stříleným centrem hledal Smolu, ale chyběly centimetry. Smola se poté proměnil do role nahravače, když vysunul Novotného, ten však z úhlu bránu přestřelil. Ve 34.minutě zahrával přímý kop přibližně ze 30 metrů Vaněk a brankář Budinský špičkami prstů vytáhl míč nad břevno. Akce střídala akci. Smola se vynořil za obranou a servíroval míč pro Vaňka, který byl však tísněn a nedokázal lépe zakončit. Druhá branka přeci jen přišla. Přímý kop Ivana Šnirce byl skvěle zahraný na zadní tyč, kde už číhal Michal Zeman a zvýšil na 2:0.
Do druhé půle vstoupili o něco lépe hosté a měli také velkou šanci v 53.minutě. Narychlo rozehraný přímý kop minul Jíchovu hlavu o centimetry. Po hodině hry si vzal však gólové slovo kapitán domácích Jan Martykán. Po rozehraném rohu vystřelil pravačkou zpoza vápna a zamířil přesně do horní části brány - 3:0. V 70.minutě se dostal na hřiště Alois Hyčka, kterého diváci přivítali pokřikem: "Vítej doma!". Arma už si hlídala tříbrankový náskok a Vlašim působila odevzdaně. Moc šancí na hřišti k vidění nebylo. Není tak divu, že v utkání už žádný další gól nepadl a Arma si po skvělém prvním poločase a skvěle takticky zvládnutém druhém poločase připsala první domácí 3 body do tabulky!


FK Ústí nad Labem - FC GRAFFIN Vlašim 3:0 (2:0)
Branky:
3. Smola, 36. Zeman, 61. Martykán
Sestava Ústí: Zacharda - Zeman, Zukič, Vaněk, Šnirc - Eliáš (70. Hyčka), Miskovič, Martykán (K), Králík (61. Peterka), Novotný (87. Leibl) - Smola
Sestava Vlašimi: Budínský – Nový, Štochl, Breda, Vondra – Tarczal – Reiter, Hronek (8. Matějka), Hašek (46. Vebr), Kučera – Nečas (46. Jícha)
ŽK: 45. Miskovič, 82. Martykán - 33. Reiter, 73. Vebr, 79. Jícha
Rozhodčí: Pechanec - Fišer, Vlček
Diváci: 1 185
PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital