Arma zvítězila ve Varnsdorfu

V dalším přípravném utkání zajížděla Arma do Varnsdofru, kde jí čekalo severočeské derby. Arma zvítězila 2:1.

V 17. minutě poslal Armu do vedení Lukáš Matějka. Arma měla v prvním poločase herní převahu, ale další gól přidat nedokázala.

Ve druhém poločase pokračovala Arma v aktivní hře a v 52. minutě přišla druhá odměna v podobě gólu Michala Šimečka.

Domácí se poté dostali více do hry a v 60. minutě snížil Votava. Více už ale Varnsdorf nestihl a Arma zvítězila 2:1.

FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem 1:2 (0:1)
Branky: 60. Votava - 17. Matějka, 52. Šimeček

Sestava FK Ústí nad Labem: Tvrdoň - Prošek (46. Bílek), Brak, Pimpara, Šimeček - Valenta (46. Nágl), Peterka, Krátký, Richter (46. Miskovič), Procházka (46. Dvořák) - Matějka.