Armu čeká derby, přijede Chomutov

Již zítra čeká Armu další utkání v rámci zimní přípravy. Do Ústí nad Labem přijede Chomutov.
FC Chomutov v součastnosti hraje Divizi B, ve které se po podzimní části nachází na 10. místě. Chomutovští získali v 15 zápasech 23 bodů. Divizi B hraje celkem 16 týmů.

Chomutovu se nedaří v defenzivě, jeho obrana je pátou nejhorší v celé soutěži. Chomutov inkasoval v 15 zápasech 27 gólů.

Utkání začíná na umělém trávníku Městského stadionu ve 12:00. Vstup na utkání je zdarma.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.