Armu čeká poslední prověrka

Příprava se mílovými kroky ubírá ke svému konci a na svěřence trenéra Jiřího Skály čeká poslední přípravný duel před tím, než vypuknou soutěžní souboje.

Arma se v sobotu od 10:30 představí v Mlékojedech, kde vyzve nováčka ČFL a nově vzniklý celek FK Litoměřicko. Ten vznikl spojením FK Litoměřice a ASK Lovosice. Ústečtí fotbalisté do tohoto duelu vstoupí zřejmě ve finální kádrové podobě. V Ústí již nepokračuje stoper Jiří Piroch, jenž ukončil testování z Plzně.

Pro ústecké mužstvo je zápas poslední prověrkou před soutěžními zápasy. Již příští víkend totiž Arma sehraje utkání prvního kola MOL cupu, ve kterém vyzve lepšího z dvojice divizních celků - Štětí nebo Pěnčín-Turnov. O výsledku utkání Vás pochopitelně budeme informovat.

Přijeďte se podívat na poslední přípravný duel letní přípravy do Mlékojed, kde Arma vyzve Litoměřicko! Výkop je v sobotu 23.7.2016 v 10:30.