Armu posílil gólman Jiří Lindr!

Arma ohlašuje zvučnou posilu do branky. Na místě brankářské jedničky nahrazuje Petra Vaška taktéž zkušený gólman: Jiří Lindr! Nová brankářská akvizice přichází po skončení smlouvy z týmu FC Hradec Králové. 
Na jaře se velkou měrou podílel na záchraně ústeckého fotbalového klubu ve druhé lize velezkušený gólman Petr Vašek. Ten se ale po půlroční výpomoci po sezóně vrátil domů na sever Moravy. Arma proto potřebovala přivést další zkušenou a ostřílenou brankářskou jedničku. A to se povedlo!

Do Ústí nad Labem přichází gólman Jiří Lindr.

Představení Jiřího Lindra:

Gólman Jiří Lindr pochází z Broumova a celou svou profesionální kariéru dosud strávil v Hradci Králové, kde do letoška působil nepřetržitě do roku 2005. S Hradcem zažil několik postupů do nejvyšší fotbalové soutěže, odchytal také ve stejném klubu spoustu zápasů ve druhé lize. 

Lindr přišel do Hradce Králové z Broumova ve svých čtrnácti letech. Prošel mládežnickými kategoriemi "Votroků" a propracoval se až do tamního "A" týmu. V hradeckém áčku začal chytat od sezóny 2005-2006, když v brance nahradil Karla Podhájského.  

S Hradcem zažil čtyři postupy do 1. ligy. V poslední druholigové sezóně Lindr převážně kryl záda Radimu Ottmarovi, a tak po skončení smlouvy na východě Čech přijal nabídku z Ústí nad Labem.

Rozhovor s novou posilou již brzy zveřejníme na webu!

Datum narození 7. srpna 1986 (31 let)
Místo narození Česko Broumov
Výška 192 cm
Hmotnost 83 kg
Přezdívka Lindros


PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital