Bývalý předseda představenstva FK Ústí nad Labem Jan Linhart převzal ocenění z rukou primátora Ústí nad Labem

S dlouholetým fotbalovým funkcionářem Janem Linhartem se v pondělí 1. 9.  setkali radní města v čele s primátorem Ing. Petrem Nedvědickým a předali mu ocenění a poděkování za práci pro ústecký fotbal.

Jan Linhart stál v čele představenstva ústeckého fotbalového klubu skoro deset let a je podepsaný pod zatím největšími úspěchy klubové historie. V době předsedování Jana Linharta ARMA 2x postoupila do nejvyšší české fotbalové soutěže – 1. ligy a hlavně pod jeho vedením se v roce 2014 postavil nový Městský stadion, který ústeckému fotbalu po dlouhá léta tolik chyběl.

U příležitosti vzácného setkání na ústecké radnici Jan Linhart vzpomínal na to, jak před lety převzali areál stadionu ve špatném stavu. „Bylo to zdevastované a zarostlé kopřivami. Stálo to hodně práce, ale nakonec se podařilo hodně změnit. Měli jsme novou plochu a pak konečně i nový stadion. A ta práce přinášela i sportovní úspěchy. Dvakrát jsme postoupili do první ligy. Jednou jsme museli hrát v Teplicích, podruhé nám právě kvůli stadionu postup vzali…,“připomněl Jan Linhart.

„Ústeckému fotbalu jste věnoval velkou část svého života a zasloužíte si velké ocenění a uznání, za to co jste udělal pro jeho zachování a rozvoj,“ zdůraznil primátor Petr Nedvědický.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.