Chci hrát hodně zápasů a dávat hodně gólů, hlásí Youba Dramé

ÚSTÍ N.L. - Do druhé sezóny v FK Ústí nad Labem vstoupí Youba Dramé, kterého jsme pro náš web poprvé trochu vyzpovídali. Youba, jakožto původem Francouz, vládne především francouzštinou a tak s překladem do angličtiny pomohl jeho spoluhráč Olivier Kingue, jenž jako Kamerunec hovoří také  francouzsky a dorozumí se taktéž anglicky. 
Youba Dramé působí v Ústí nad Labem od ledna 2018, když na sever Čech přestoupil z francouzského třetiligového celku RCO Agde. Youbovi je 20 let a Ústí je pro něj prvním profesionálním angažmá.

Jak zatím Youba hodnotí průběh letní přípravy? "Cítím se dobře, příprava probíhá v pořádku a vše je dobré (úsměv). Uvidíme, jak to bude vypadat v sezóně," nastiňuje mladý záložník.

Youba taktéž věří, že se Armě bude v nové sezóně dařit a současně se bude prosazovat i on sám. "Chci hrát hodně zápasů a dávat hodně gólů, tak abych pomohl týmu. Věřím, že v sezóně budeme patřit mezi TOP 5 týmů v soutěži," věří.  

Naposledy Arma přehrála juniorku Slavie po výhře 5:3. "Byl to dobrý zápas pro přípravu, hrál jsem podle pokynů trenéra," zhodnotil stručně Youba sobotní duel. Ten mohl v přípravě skórovat už v týdnu proti Teplicím, v tomto utkání ale neproměnil penaltu. "Střílel jsem na bránu, ale gólman to chytil. I taková věc se občas ve fotbale může stát," utrousil Youba.

A na závěr jedna zajímavost. Jméno Dramé začíná být v českém fotbale docela rozšířené. Hlavně ve druhé lize, kde v minulé sezóně byste vizitku Dramé našli hned na soupiskách tří klubů!  "Můj bratranec Soufiane hrál vloni za Vítkovice, odkud hostoval ze Slovácka, kam se nyní vrátil.  A můj druhý bratranec Mahamadou hrál v minulé sezóně za Frýdek-Místek a teď čeká na nový tým. Dříve hrál i za Teplice nebo Košice," dodal Youba. A my upřesňujeme, že Soufiane a Mahamadou jsou bratři a oba bratranci ústeckého Youby. 


Autor: map
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital