Co dělají naši partneři: Soutěžte s ČEZ

Spouštíme novou rubriku, ve které se dozvíte, co dělají naši partneři. Jako první se podíváme na společnost ČEZ, a.s.

Společnost ČEZ na podzim roku 2016 rozdělila obsluhu zákazníků na dvě části, a to ČEZ Prodej a.s. a ČEZ Distribuce a.s. Jako první se podíváme na činnost společnosti ČEZ Prodej.

Jedná se o největšího dodavatele elektrické energie na českém trhu

Právě s touto společností si tak můžete uzavřít smlouvu pro využívání elektrické energie. A nejen jí. Společnost ČEZ Prodej nabízí také zemní plyn, pro který vytvořila na podzim roku 2017 nový produkt Plyn na dobu neurčitou, čímž se vyrovnala nejlepším nabídkám na trhu. Právě tento produkt můžete už několik měsíců vidět v reklamách na televizních obrazovkách.

ČEZ Prodej nabízí také mobilní služby. Operátor Mobil od ČEZ se stal v roce 2017 vítězem aukce o hromadné změně operátorů, kterou pořádala spotřebitelská organizace dTest.

Od společnosti ČEZ Prodej si můžete pořídit také různé doplňkové služby, mezi které patří například pojištění ČEZ Bez Starostí, které Vás ochrání v případě hospitalizace či ztráty zaměstnání. Od ČEZU si můžete pořídit také Asistenční služby či kreditní kartu.

Pro pohodlnou správu Vašich služeb můžete využívat moderní aplikaci ČEZ ONLINE, ve které najdete informace o svých odběrných místech, platbách či fakturách.

ČEZ poskytuje služby také pro ty, kteří si chtějí pořídit solární panely či elektromobil.

Druhou částí společnosti je ČEZ Distribuce. Ta je distributorem elektrické energie v 9 krajích v České republice. Konkrétně se jedná o Karlovarský, Plzeňský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Středočeský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj.

Společnost spravuje techniky, kteří se reálně starají o zapojování či odpojování odběrných míst a také o opravy poruch na distribuční síti. Tito pracovníci Vám tedy pomáhají v případě nouze, například při přírodních katastrofách, jako je vichřice.

Společnost má v České republice celkem dvě jaderné elektrárny. Konkrétně Dukovany a mnohem známější Temelín.

A právě společnost ČEZ, a.s. Vám nyní dává možnost vyhrát termotriko na sport.

O to soutěžíme od 1. března do 7. března na oficiálních facebookových stránkách klubu. Podmínky soutěže jsou jednoduché, tak neváhejte a zapojte se!

Pro soutěž klikněte na banner pod článkem: