Daniel Procházka prodloužil smlouvu s Armou!

Daniel Procházka prodloužil smlouvu s Armou! Díky podpisu nové smlouvy zůstane v Ústí nad Labem minimálně do konce sezóny 2020/2021!
Čtyřiadvacetiletý záložník Daniel Procházka přišel do Ústí nad Labem v lednu roku 2016. V letošní sezóně patřil k oporám, předváděl skvělé výkony a svou rychlostí proháněl obrany soupeře. Celkem zasáhl do 24 utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a odehrál 1 498 minut.

Výbornou sezónu Daniela Procházky dokládají i gólové statistiky. Spolu s Martinem Jindráčkem se umístil na 2. místě klubové tabulky střelců s pěti vstřelenými góly.

Nejkrásnější moment přišel v podzimním utkání proti Zbrojovce Brno, když se před televizními kamerami blýskl parádní střelou na zadní tyč, díky které vyrovnal stav utkání na konečných 2:2. Parádní trefu si můžete připomenout zde.

Daniel Procházka podepsal v průběhu jarní části sezóny s klubem novou smlouvu a to do konce sezóny 2020/2021.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.