FARMA: Lovosice vedou Divizi sk.B

Podobně jako se daří našemu A mužstvu, tak i naše farma z Lovosic jede na vítězné vlně a co víc, dokonce vede Divizi sk.B!

Lovosice mají z 9 zápasů na svém kontě 21 bodů a s náskokem jednoho bodu vedou divizi před Kladnem. Dopomohla jim k tomu víkendová domácí výhra 1:0 nad Horními Měcholupy, kterou brankou zařídil Tomáš Bubeníček, který už se také představil v našem v dresu. V utkání nastoupili také Richard Veverka a Jakub Pícha.

Právě Richard Veverka nastupuje za farmu z Lovosic pravidelně a patří k nejlepším hráčům na hřišti, což dokumentoval při výhře 4:1 v Chomutově, kde si připsal dvě krásné branky. Příští zápas hrají Lovosice 10.10. a nečeká je lehká zkouška, jedou totiž na půdu druhého Kladna.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.