FNL se vrací, do Ústí přijede v pátek Vlašim

Fotbalová národní liga měla minulý víkend přestávku, ve které se hrálo 2.kolo MOL cupu. V pátek se však opona FNL opět roztáhne a na Městský stadion v Ústí nad Labem přijede FC GRAFFIN Vlašim.
Naši fotbalisté v poháru potvrdili roli favorita, i když na půdě Kolína nesehráli jednoduché utkání. V na góly bohatém utkání Arma zvítězila 4:2 a slavila postup do dalšího kola, ve kterém čeká svěřence Petra Němce Slavia Praha. To vlašimští fotbalisté vyšší postavení ve struktuře soutěží nepotvrdili a s třetiligovým Královým Dvorem vypadli na penalty. Navíc skóre vyrovnávali až v 90.minutě.

Vlašim to ani ve Fotbalové národní lize nemá jednoduché. Se dvěma body je až na 13.místě, ale zde je potřeba zdůraznit, že los Vlašimi byl velice obtížný a dvě domácí remízy (s ambiciózními celky Sokolova a Českých Budějovic) mají velkou hodnotu. Venku hráli fotbalisté Vlašimi dvakrát - s Vyšehradem prohráli 1:2 a na horké půdě Opavy po zajímavém průběhu utkání 2:3. Tabulkově sice Vlašim je těsně nade dnem, ale skutečnost může být v pátek o dost jiná. Proto bude opět důležitá Vaše podpora!

Arma by ráda do své sbírky přidala další cenné body, kterými by si upevnila pozici v klidném středu tabulky. Zatím jich má na svém kontě celkem pět za jednu výhru, dvě remízy a jednu porážku s aktivním skóre 6:5. Na Vlašim může mít pozitivní vzpomínky trenér Petr Němec - právě proti tomuto soupeři vedl poprvé náš tým jako trenér a vedlo se mu dobře, Arma pod jeho vedením vyhrála 3:0. Jarní odvetu zvládla lépe Vlašim a zvítězila 1:0. Nyní je na bodovém tahu opět naše družstvo.

Buďte v pátek od 18:00 na Městském stadionu, užijte si atmosféru pod umělým osvětlením a hlavně - buďte naším dvanáctým hráčem!


Rozhodčí: Pechanec - Fišer, Vlček
Delegát: Filípek

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital