Fotbalové jaro začíná. Společně to zvládneme!

Fotbalové jaro začíná. Před Armou je těžký úkol zachránit svou účast ve Fortuna národní lize.
Jarní část Fortuna národní ligy začíná. V prvním jarním kole pocestuje Arma na hřiště vedoucí Opavy. První domácí utkání pak přijde na řadu tradičně v pátek 9. března od 18:00, kdy Arma hostí Pardubice.

Arma přes zimu značně posílila. Do týmu přišlo celkem sedm hráčů. První posilou, která byla představena, se stal brankář Petr Vašek. Brankář se zkušenostmi z nejvyšší soutěže naposledy působil v Baníku Ostrava, nyní je připraven pomoci Armě k záchraně.

Další posilu získala Arma do útoku. Na hostování do konce sezóny z prvoligového Baníku Ostrava dorazil Alexander Jakubov. Ten svou pověst střelce v zimní přípravě naplnil, když dokázal nastřílet 6 branek.

Hned tři další hráči uspěli na zkoušce a zůstali v Armě. Smlouvu podepsal francouzský záložník Youba Drame, na hostování do konce sezóny zůstávají také Olivier Kingue a Tomáš Ťok. V posledních dnech přestupového období Arma přivedla další dva hráče. Na hostování z Ostravy přišel obránce Jakub Pokorný. Poslední posilou se pak stal záložník Filip Novotný, kterého Arma získala na hostování z prvoligové Vysočiny Jihlava.

Arma je v tuto chvíli na sestupové pozici a bude potřebovat podporu každého z vás! Společně to zvládneme!