Fotbalový svátek v Ústí nad Labem: Česko - Litva

Velký fotbalový svátek a obrovská sportovní událost v Ústí nad Labem. To bylo přátelské utkání mezi Českou republikou a Litvou, které se odehrálo dne 22. března 2017 na Městském stadionu v Ústí nad Labem.
Velký fotbalový svátek v Ústí nad Labem začal už v úterý, kdy se hráči vydali například doprodat zbylých několik desítek lístků. V 17 hodin byl pak na programu otevřený trénink české fotbalové reprezentace. Na ten dorazilo několik stovek fanoušků, hráči se jim odměnili několika hezky sehranými nacvičenými akcemi či závěrečným "fotbálkem".

Ve středu přišel na řadu den D. Vše začalo na parkovišti u Zimního stadionu, kde byl pro fanoušky otevřený Fan Park, který potěšil návštěvníku všech generací. K dispozici byly soutěže, fotbalové atrakce nebo stánky s občerstvením. Na pódiu se vedle moderátora Kamila Bílského objevil Petr Švancara.

V 18:00 to začalo přátelské utkání mezi Českou republikou a Litvou, které bylo generálkou na kvalifikační zápas v San Marinu. Branami Městského stadionu v Ústí nad Labem prošlo 3 959 diváků, kteří vytvořili českému týmu solidní atmosféru. Diváci se bavili fotbalem, v prvním poločase se však branek nedočkali. 

První branka padla na začátku druhého poločasu, kdy nařízenou penaltu proměnil Tomáš Hořava. V 64. minutě přišla druhá branka, kterou vstřelil pro krásné akci debutující Jakub Jankto. Závěrečnou trefu pak obstaral v 79. minutě Michael Krmenčík.

Velká fotbalová událost na Městském stadionu v Ústí nad Labem se nesla v přátelském duchu, diváci se bavili pěknými akcemi a po výsledku 3:0 odcházeli domů spokojeni.

Další informace o utkání najdete zde

Rozhovor se debutujícím Jakubem Janktem najdete zde
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital