FOTO: Příští stanice San Marino!

Ve středu 8. listopadu odpoledne vybraní čeští reprezentanti výběru do 21 let v čele s trenérem Vitězslavem Lavičkou podnikli cestu trolejbusem z Mírového náměstí na Městský stadion, dějiště sobotního kvalifikačního duelu.
Ve středu odpoledne využili služeb ústecké MHD manažer týmu do 21 let Libor Sionko, trenér Vítězslav Lavička a hráči Alex Král, Ondřej Mihálik a Daniel Trubač. Mezi přítomnými se objevili i ředitel Dopravního podniku a městský zastupitel ing. Libor Turek, předseda představenstva FK Ústí nad Labem Libor Zajíček a výkonný ředitel fotbalového klubu FK Ústí nad Labem Petr Heidenreich. 

Cesta z městského centra na Městský stadion ubíhala svižně a trvala něco málo přes deset minut. Hráči i s trenérem, kteří měli připravené jízdenky, se zvládli "infiltrovat" mezi běžné cestující městské hromadné dopravy. A tento nevšední zážitek si pochvalovali.

„Je to velmi netradiční nápad a rádi jsme účast potvrdili. Jde o zajímavé zpestření našeho pobytu, uděláme něco pro zviditelnění zápasu a zároveň si splníme obvyklé předzápasové povinnosti,“ řekl kouč Lvíčat Vitězslav Lavička před nástupem do linky 54.

„Na Ústí vzpomínám rád, hráli jsme zde kvalifikační turnaj o postup na mistrovství Evropy hráčů do 19 let, postoupili jsme a nakonec jsme se zastavili až v semifinále v Gruzii. Byl tu o naše zápasy docela zájem, tak věřím, že lidé v ještě větším počtu dorazí i v sobotu a povzbudí nás,“ dodal obránce Alex Král, jenž působí v nedalekých prvoligových Teplicích.

„Jsme rádi, že se akce vydařila a věříme, že díky médiím se nejen o této cestě, ale hlavně o chystaném sobotním zápase, dozví co nejvíce lidí a rozhodnou se ve svátek svatého Martina věnovat odpoledne mezistátnímu fotbalu,“ uzavřel zajímavou aktivitu výkonný ředitel Army Petr Heidenreich.

Reprezentační výprava, která dojela až na stanici Městský stadion, rovnou využila příležitosti a prohlédla si trávník hřiště Městského stadionu, tam je přišel pozdravit i současný hlavní trenér "A" mužstva FK Ústí nad Labem Aleš Křeček.   

Přijďte povzbudit čeká Lvíčata v zápase proti San Marinu, který spadá do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2019. Duel začíná v sobotu v 15:30 hodin a vstupenky jsou v předprodeji na sekretariátu klubu na Městském stadionu (Masarykova 228) a také na pobočce Fortuny v centru Ústí (Velká Hradební 2316/90).
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital