Galavečer ústecké Army 2018 se vydařil

5. ročník Galavečeru ústecké Army se uskutečnil v pátek 30.11.2018 v prostorách Hotelu a restaurace Větruše. Večerem provázel moderátor Kamil Bílský a k tanci a poslechu hrála kapela Roxel Music K.L.M.
Hlavním programem bylo oceňování osobností jednotlivých mužstev. Jako vyhlašující se postupně představili: Mgr. Michal Ševcovic - náměstek primátora, Jan Seifert - šéf akademie SG Dynamo Dresden, vedení akciové společnosti - Václav Kožíšek - člen představenstva, Ing. Petr Heidenreich - výkonný ředitel, Stanislav Pelc - sportovní ředitel, Aleš Křeček - trenér "A" týmu, vedení mládeže - Zdeněk Bechyně - místopředseda, Mgr. Vít Raszyk - šéftrenér mládeže, Miroslav Vlasák - šéftrenér žákovských kategorií a šéf ženského úseku Radim Jankovský.

Přehled oceněných jednotlivých kategorií:
Mladší žáci:
U12: Filip Kočvara, Vítek Kuta, Jakub Rajchert
U13: Samuel Petruň, Jakub Prousek, Lukáš Vostřel

Starší žáci:
U14: Michal Beran, Alexej Ivanovskii, Jakub Tomšík
U15: Samuel Bím, Vít Čítek, Jakub Spica

Juniorky: Karolína Kolářová, Štěpánka Kremlíková, Barbora Mikinová, Veronika Svrčková

Mladší dorost:
U16: Tadeáš Bzura, Adam Černý, Ondřej Kalous
U17: Lukáš Berky, David Panocha, Zdeněk Šmilauer

Starší dorost:
U18: David Adamec, David Beneš, Patrik Škoda

U19: Oceněn celý tým, jelikož je to jeho poslední sezóna v mládežnických kategoriích. Ročník 2000 vyhrál velké množství turnajů a soutěží. Hráči byli v nominacích mládežnických reprezentací ČR. Několik z nich prošlo tréninkovým procesem v SG Dynamo Dresden či FK Teplice. V poslední sezóně byli tři z nich v kádru "A" mužstva.

-          Bechyně Jáchym, Delsart Jiří, Hudec Bohumil, Chodora Daniel, Jahnel Adam, Jakš Karel, Kiňo Petr, Kunc Petr, Lácha Jakub, Leufen Karel-Josef, Mužík Jan, Němec David, Pelc Oldřich, Pojtinger David, Příhonský Radim, Růžička Jan, Smutný Michael, Turek Filip, Vít Marek, Vondryska Martin

-           Zdeněk Bechyně, Pavel Příhonský, Radim Novák, Karel Jakš, Jakub Pintrava, Jan Vrba, Miroslav Suchánek, Vasil Kušej st., Alois Dubovec, Martin Votava, Pavel Nechuta

Ženy: Pavlína Cvrčková, Linda Málková, Tereza Špačková

"A" muži: Michal Leibl, Jan Peterka, Daniel Richter

Nedílnou součástí celého večera je předání ceny za zásluhy a uvedení do síně slávy. Cenu za zásluhy obdržel pan Jiří Šumpík (nar. 5. 10. 1953 na Smíchově). V dresu Army odehrál více než 900 utkání (přátelské, pohárové, mistrovské). Na Městském stadionu se stále pohybuje díky jeho zaměstnání v technickém úseku. Do síně slávy byl uveden pan Ladislav Pražan (nar. 3. 4. 1948 ve Františkách). V Armě strávil celkem 25 let hráčské kariéry, během ní nasbíral přes 1000 startů v utkáních. Po aktivní kariéře se dal na trénování, trénoval v Teplicích, v Brozanech a stále trénuje v Litoměřicích.

Následovalo losování hlavních cen tomboly - auto na víkend od společnosti Auto Anex, dort s logem klubu od společnosti Inpeko, 2x VIP vstupenky na SG Dynamo Dresden, dres Slunety a 2 permanentky, dres Lucie Martínkové (Sparta), Petry Divišové (Slavia) a Nicolae Stanciu (Sparta Praha). Posledním bodem programu bylo vydražení nejhodnotnějších dresů, které se nám podařilo získat - Lucie Voňková (Bayern Mnichov), Patrik Hrošovský (Viktoria Plzeň) a Tomáš Rosický (Sparta). Poté se návštěvníci mohli věnovat volné zábavě s kapelou Roxel Music K.L.M.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem partnerům, kteří podpořili Galavečer či zanechali ceny do tomboly:
AUTO ANEX, FK Ústí nad Labem, a.s., SG Dynamo Dresden, Hotel a restaurant Větruše, JOMA, MASPEX CZECH s.r.o., Výroba lahůdek Dorant, Emspoma, JIDREX, Inpeko, Seneka, Bowling restaurant Replay, Vinařské Litoměřice, Okna, dveře, vrata Bílkovský, Restaurace u Kroupů, Wakkenhat, ElpraUL, Sluneta Fitness, Severotisk, Kantor sport, Bowling Povrly, Select, Lacasport, Innogy, SLUNETA Ústí nad Labem a další.

FOTOGALERII Z VEČERA NALEZNETE NA FB STRÁNKÁCH MLÁDEŽE - KLIKNĚTE ZDE!