Informace pro fanoušky: Využijte dalších vstupů na stadionu a nečekejte tak ve frontě!

Při obou uplynulých zápasech se tvořily fronty, jak na občerstvení, tak při vstupu na stadion u turniketů. Klub tak reaguje a apeluje na fanoušky, aby využívali dalších vchodů, a tím předešli frontám při vstupu na stadion.
Při utkáních se Sokolovem i Třincem se při vysokých diváckých návštěvách tvořily u vstupů na stadion a u stánků s občerstvením fronty. Klub proto reaguje a má pro diváky několik nových informací:

Při pátečním utkání s Viktorií Žižkov proto dojde k několika novinkám:

• bude otevřen VSTUP A2, nově i A3 (vedle Zákaznického centra, vchod je pod restaurací Krček)
  • možnost zakoupení vstupenek (i volných) v Zákaznickém centru
  • občerstvení, toalety

Fanoušci proto nemusí stát ve frontě a využívat turniketu jen vedle pokladen, ale využít i dalších vstupů na stadion, a tím zbytečně nečekat ve frontě. Průchod na stadion bude nyní jednodušší. Apelujeme proto na fanoušky, aby nestáli ve frontě a využili dalších vstupů podél celé hlavní tribuny!