Ještě se popereme, burcuje Jiří Pimpara

Ústí nad Labem – Arma v duelu 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR podlehla Varnsdorfu 0:2. V případě výhry mohli mít svěřenci Aleše Křečka boj o baráž ve svých rukou. Jiří Pimpara stále šanci cítí a doufá v klopýtnutí Brna a vítězství Ústí nad Labem v nedělním veledůležitém střetnutí v Hradci Králové.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

„Proti Varnsdorfu jsme nepodali optimální výkon. Očima možná vypadalo, že jsme hráli dobře a byli na balónu, ale pořádně jsme nevystřelili. Létaly pouze centry ze stran, ale neohrozili jsme bránu, bylo to dobývání a kolem vápna tomu chyběl úspěšný konec,“ vrátil se ke středečnímu utkání Jiří Pimpara.

„Hráči Varnsdorfu mají výšku, snažili jsme se něco vymyslet, k zakončení ale nevedlo nic. Nepomohly nám rohové kopy ani standardní situace. Když neohrozíme bránu a neprosadíme se, nemůžeme pomýšlet na vítězství. Po inkasované brance jsme chtěli v závěru uhrát remízu, bohužel se nezadařilo,“ smutnil zkušený fotbalista s číslem pět na zádech.

Fotbalisté Ústí nad Labem se v případě vítězství proti Varnsdorfu mohli dostat na barážovou příčku, dvaatřicetiletý stoper Army vyloučil, že by to spoluhráčům mělo svázat nohy. „Neřekl bych, že by nás to nějak svázalo. O baráži se bavíme, že bychom se chtěli pokusit, když jsme v soutěžní tabulce nahoře a čeříme vody. Podle mého názoru to na nás nedolehlo, neboť už soutěžní kola předtím jsme hráli vždy o dělené třetí místo,“ mínil dvojnásobný mistr české pohárové soutěže, který zbraně ještě nesložil.

„Chceme bojovat až do posledního kola, šanci stále máme. Celé jaro za tímto cílem jdeme, byli jsme na dosah, bohužel nastaly komplikace. Nejblíže baráži ze třetího místa je Brno, které je největší favorit. My nyní jedeme do Hradce Králové s ambicemi získat ztracené body z domácího prostředí zpět, pokusit se s tabulkou zamotat a doufat, že Brno klopýtne. Ještě se popereme, je o co hrát a rádi bychom dosáhli úspěchu pro ústecký fotbal,“ nechal se slyšet rodák z Rumburku, jenž v celku Varnsdorfu působil v letech 2010 – 2012.

„S kluky se již nehecuji, to především mladí jsou i ve spojení. Zápasy s Varnsdorfem jsou vždy vypjaté, i když je to přátelské utkání. Varnsdorf hraje důrazně, v zápase to samo vyplyne a není ani třeba se hecovat,“ dodal závěrem bývalý český mládežnický reprezentant.

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital