Jiří Pimpara: Pořád je na čem pracovat

ÚSTÍ N.L. - Obránce Jiří Pimpara si pochvaluje, že proti Litoměřicku tým neinkasoval a vyvaroval se tak chyb v obraně. "Ve hře bylo ale dost hluchých míst, takže je na čem pracovat," burcuje zkušený zadák.
Porazili jste Litoměřicko 2:0. Jste s výsledkem spokojeni?

Jsme spokojení s tím, že jsme udrželi čisté konto. Ve hře bylo ale dost hluchých míst, takže je na čem pracovat. Hlavně ve druhém poločase to od nás bylo trochu chaotické. 

Druhý poločas byl vcelku vyrovnaný, že?

Litoměřicko změnilo hru. V první půli čekali, co uděláme. Moc nevylézali z obrany. Ve druhé půli začali hrát a trochu nás kopat. Dělalo nám to více problémů. Ale přesto jsme měli dostatek šancí na to, abychom vstřelili minimálně tři další góly. 


Jak jste se těšil na souboje se Štěpánem Kacafírkem, který na podzim hrál v Armě?

Na to jsem se netěšil (smích). Od Štěpána to furt bolí. Když souboj nevyhraje, tak vám nakope, takže nic příjemného. Ale zvládli jsme to (úsměv). 

Jak jste spokojen s dosavadní bilancí v přípravě tří výher a jedné remízy?

Jsme rádi, že vyhráváme. V zápasech je plno věcí, které potřebujeme vylepšit. Ale je důležité, že z toho máme vítězství. Konečně se nám také povedlo zápas odehrát s nulou vzadu, na to nás trenér upozorňuje.


Jak vnímáte změny v kádru?

To k tomu patří, může se to týkat všech hráčů. Nyní odešel Marek Richter. Je to super kluk, takže nás to trochu mrzí. Ale to k fotbalu patří. A u nových hráčů se snažíme, aby mezi nás zapadli, co nejdříve. 


Přečtěte si také:

Trenér Aleš Křeček: Kabina pořád prochází určitými změnami

Arma porazila Litoměřicko 2:0

Ve středu proti Litoměřicku  
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital