Jiří Skála odvolán, nový kouč bude brzy odtajněn

ÚSTÍ N.L. - Po posledních neuspokojivých výsledcích byl od týmu odvolán dosavadní kouč Jiří Skála spolu se svým asistentem Petrem Fouskem.
Arma z posledních sedmi zápasů získala jediný bod za remízu s Varnsdorfem, naposledy prohrála s Viktorií Žižkov 0:3 a Příbramí 0:4 a klesla na sestupovou 15. příčku.

Trenér Skála působil v Ústí po celý minulý ročník, kdy tým dovedl na 8. místo soutěže a v letošní sezóně odtrénoval dosavadních dvanáct ligových zápasů včetně tří duelů v MOL Cupu.

Jméno nového trenéra  FK Ústí nad Labem bude oznámeno v úterý po poledni.