Jiří Skála: Soupeř vyhrál zaslouženě, výsledek odpovídá aktuálnímu stavu hráčské kabiny

Armě se včerejší utkání proti Třinci nepovedlo. Bylo rozhodnuto už po pvním poločase, který ovládli hráči Třince v poměru 3:0. Jak hodnotil utkání trenér Jiří Skála?
"Soupeř vyhrál zaslouženě, výsledek odpovídá aktuálnímu stavu hráčské kabiny. Před zápasem nám chyběli tři obránci, potom vypadne další stoper, takže jsme hráli bez čtyř obránců a to pro nás bylo strašně složité. Kluci, kteří nastoupili, bojovali, snažili se výsledek udržet alespoň takový, jaký byl po prvním poločase. Situace pro nás není jednoduchá, když na levém beku hraje pravý obránce, na stoperovi záložník, na druhém stoperovi hráč, který druhou ligu nikdy nehrál a přišel těsně před zápasem.

Byla to pro nás těžká situace, nicméně ve druhém poločase to hráči odbránili. Z tohoto pohledu byla druhá půle v pořádku, v té první jsme bohužel dělali velké zbytečné chyby.

Červená karta vyústila z toho, že příliš dlouho držíme míč a přihráváme do prostoru, kam nemáme. Hráči byli upozorněni, že soupeř nastoupil s ofenzivními hráči, bohužel jsme na jejich rychlé útoky nedokázali reagovat.

Musíme se zaměřit na to, abychom dali dohromady zdravé hráče na Táborsko. Ve druhé půli se mi v hlavě rýsovala sestava, tak abychom to dali dohromady. Pevně věřím, že se alespoň někdo vrátí, aby se mohl Michal Zeman vrátit na svůj post."

Byli jste podpořit Armu na utkání s Třincem? Najděte se na fotografiích.