Kalendář Army, vstupenky na Prodanou nevěstu či tričko od firmy YES. Sponzorskou vstupenku můžete zakupovat i na jaře

Ústí nad Labem – Na páteční duel s Vlašimí, které odstartuje s úderem 18. hodiny dne 8. 3. 2019, mohou fanoušci zakupovat stejně jako na podzim sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

První vylosovaná vstupenka vyhrává tričko od firmy YES v Dlouhé ulici v Ústí nad Labem, druhá dvě vstupenky do Severočeského divadla v Ústí nad Labem na přestavení Prodaná nevěsta dne 31. 3. 2019.

Třetí vylosovaný šťastlivec získá kalendář Army pro rok 2019.

Co to je sponzorská vstupenka?

Jedná se o vstupenku v nominální hodnotě 100,- Kč, kterou si může dobrovolně a v jakémkoliv množství zakoupit každý, kdo se s touto myšlenkou ztotožní a samozřejmě si to může dovolit. Mohou si ji zakoupit i ženy nebo rodiče dětem, ač mají tyto dvě skupiny vstup na utkání zdarma a samozřejmě je klub za jejich přítomnost na utkání rád. Dobrovolnosti se obecně vzato meze nekladou a naprosto upřímně každému, kdo bude chtít klubu touto dobrovolnou formou pomoci už předem klub děkuje.

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital