Klub dostal od svého partnera AUTON CZ vůz k ročnímu užívání

Při minulém utkání s Frýdkem-Místkem klub převzal auto k ročnímu užívání od našeho partnera AUTON CZ. Spolupráce s tímto partnerem pokračuje také na dalším domácím utkání.

Vůz předal jednatel AUTONu CZ Jaromír Šmejc do rukou výkonného ředitele Ing. Petra Heidenreicha. Spolupráce s tímto partnerem pokračuje také v sobotním utkání a těžit z ní můžete vy. Při zápase s Českými Budějovicemi (sobota 9. 4. 2016 od 18:00) bude vylosován jeden ze zaregistrovaných otců (více informací zde), který se bude moci těšit na auto s plnou nádrží na víkend. Jednou z dalších plánovaných akcí je například VIP zájezd pro vybraného fanouška na venkovní zápas.