Kup si permanentku na jarní část sezóny

Pořiďte si permanentku na jarní část sezóny. Za pouhých 280 Kč získáte vstup na všechny jarní domácí zápasy Army ve Fortuna národní lize a spoustu dalších výhod.

Papírové permanentky nahradily moderní elegantní karty s čárovým kódem, které v sobě kromě pohodlného a rychlého vstupu na zápasy nesou spoustu dalších výhod.

Nekoupili jste si permanentku na podzim a máte o ní zájem? Máme pro vás možnost si jí pořídit. Za pouhých 280 Kč získáte vstup na všechny domácí zápasy Army ve Fortuna národní lize v jarní části sezóny 2017/2018.

Výhody
Fanoušci si budou moci kromě pravidelné účasti na zápasech, která je pro držitele permanentek samozřejmostí, užívat mnoha výhod, takže permanentka bude jednou z nejdůležitějších karet v peněžence.

Cena permanentní vstupenky na jarní část sezóny 2017/2018 je 280 Kč.

• Rychlý a pohodlný vstup na domácí utkání Army ve Fortuna národní lize
  • Slevy u partnerů (20% Joma, 10% Restaurace u Kroupů)
  • Setkání s hráči
  • Speciální soutěže
  • bezplatné zablokování karty a vystavení duplikátu v případě ztráty

Kde koupit?

Zájemci se mohou zastavit a nakupovat přímo na sekretariátu Městského stadionu každý všední den mezi 8 a 14 hod.