Kupte si své sedadlo na ústecký fotbal!

Fotbalový klub Ústí nad Labem nabízí svým fanouškům výjimečnou možnost a to vlastnit jedno nebo více sedadel přímo ve VIP zóně hlavní tribuny!

Vlastní sedadlo nabízí veškerý komfort včetně nejlepšího výhledu, možnosti občerstvení a další VIP servis. Nabídka je připravena jak pro firmy, tak také pro běžné fanoušky, kteří si chtějí dopřát luxus vlastního sedadla na ústeckém fotbalovém stadionu.

Smluvní cena = 10 000,-Kč včetně DPH/1 sedadlo

-  reklamní partnerství na 1 rok (sezónu)

-  označené sedadlo názvem firmy nebo vlastníka na hlavní tribuně v sekci VIP sedadel Městského stadionu v Ústí nad Labem

-  VIP catering v rámci zápasů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, MOL Cupu a dalších utkání FK Ústí nad Labem

-  k dispozici zápis o utkání a zápasový zpravodaj Armagazín

-  servis v podobě hostesek/pořadatelské služby

Kontakt:

Výkonný ředitel FK Ústí nad Labem

Ing. Petr Heidenreich

Tel.: 721 213 362

p.heidenreich@fkusti.cz

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.