Kupte si své sedadlo na ústecký fotbal!

S blížícím se startem jarní části FNL připravil Fotbalový klub Ústí nad Labem výjimečnou nabídku pro své fanoušky. Pokud chtějí vlastnit jedno nebo více sedadel přímo ve VIP zóně hlavní tribuny, mohou si dopřát vlastní sedadlo.

Vlastní sedadlo nabízí veškerý komfort včetně nejlepšího výhledu, možnosti občerstvení a další VIP servis. Nabídka je připravena jak pro firmy, tak také pro běžné fanoušky, kteří si chtějí dopřát luxus vlastního sedadla na ústeckém fotbalovém stadionu.

Smluvní cena = 6 000,-Kč včetně DPH/1 sedadlo

-  reklamní partnerství na 1 rok (sezónu)

-  označená sedadlo názvem firmy nebo vlastníka na hlavní tribuně v sekci VIP sedadel Městského stadionu v Ústí nad Labem

-  catering v režimu VIP v rámci zápasů FNL, MOL Cupu a dalších utkání FK Ústí nad Labem