Ladislav Benčík přestupuje do Zlína

Kádr fotbalistů Ústí nad Labem opustil Ladislav Benčík. 29letý záložník, který byl u obou postupů do nejvyšší soutěže, přestoupil do Zlína. Oba kluby se dnes definitivně dohodly na podmínkách přestupu. Ladislav Benčík strávil v Ústí nad Labem necelých 7 let, během kterých se stal neodmyslitelnou součástí týmu a jedním ze služebně nejstarších hráčů.

"Děkuji všem fanouškům. Jsem rád za strávený čas v Ústí, za všechny dobré vzpomínky při historických chvílích. Doufám, že se na mě bude alespoň v malém vzpomínat. Děkuji také spoluhráčům, trenérům, asistentům a všem lidem, kteří se o nás starali. Také Jirkovi Duškovi, že mi pomohl při odchodu. Jsem rád, že jsem Vás všechny poznal a děkuji za strávený čas v Ústí nad Labem. Držte se, Ústečáci!" řekl na rozloučenou Ladislav Benčík.

Celý klub přeje Tobě a Tvé rodině všechno nejlepší!

Autor:
 Ondřej Klíč