Los přisoudil Armě pro třetí kolo MOL Cupu pražskou Slavii. Vyřadí obhájce i potřetí?

Ústí nad Labem - V pátek 14. 9. 2018 bylo ve 12:45 hod. naplánováno losování utkání pro třetí kolo MOL Cupu. Na fotbalisty Ústí nad Labem čeká po výhrách nad Mariánskými Lázněmi a SK Kladno ve třetím kole potřetí za posledních šest let tým SK Slavia Praha. Změnou oproti předchozím duelům je, že los domácího prostředí tentokrát vyšel lépe Pražanům. Oficiální termín zápasů je 26. září 2018, záleží ale na dohodě obou klubů.
Autor: Zdeněk Kamínek ml.

Arma v historii několikrát v poháru překvapila, když například v říjnu 2012 přešla ve třetím kole přes pražskou Slavii (3:2 po penaltách) a změřila síly v osmifinále hraném na dvě utkání s Jabloncem nad Nisou (1:7, 0:5; všechny výsledky z pohledu Ústí nad Labem).

O necelý rok později vyřadilo Ústí nad Labem ve třetím kole ostravský Baník (2:0), když se poté opět střetlo s Jabloncem nad Nisou, ale s mnohem lepšími výsledky (0:1, 0:2; výsledky z pohledu Army).

V roce 2015 hráči Ústí nad Labem narazili po letech opět na Slavii Praha, na kterou nalezli recept v poměru 4:2. V osmifinále poté dvakrát shodně nestačili na pražskou Duklu (0:3, 0:3; výsledky z pohledu Severočechů).