Máme za sebou 4. ročník Galavečeru ústecké Army

V pátek 1. 12. 2017 proběhl na Větruši 4. ročník Galavečeru ústecké Army, kde byly opět po roce vyhlášeny osobnosti jednotlivých kategorií našeho klubu. K tanci a poslechu hrála, jako každý rok, kapela Roxel Music K.L.M.

Program Galavečeru odstartoval úvodním slovem předsedy představenstva a.s. Libora Zajíčka a člena představenstva a.s. a předsedy mládeže Václava Kožíška. Po něm už následovalo vyhlášení žákovských kategorií. Po první oficiální části následovalo pěvecké vystoupení Samanty Ledenové, dcery jednoho z trenérů mládeže. Samanta zazpívala 3 písničky a vyslechla si zasloužený potlesk.

Poté přišly na řadu dorostenecké kategorie, které odstartovaly naše juniorky, po kterých následovaly chlapecké dorosty. To už byla zábava v plném proudu a také na tanečním parketu bylo živo. Do prodeje navíc šla bohatá tombola, ve které na návštěvníky čekalo přes 300 věcných cen. Šťastný výherce si domů mohl odnést poukaz na ubytování v mobilhomu v Chorvatsku od CK Iveria nebo pobyt v hotelu Ostrov v Tisé. Ten, kdo nevyhrál hned, nemusel smutnit. Nevýherní losy byly zařazeny do slosování, ve které na výherce čekaly zajímavé ceny: Metrový salám Vysočina, dort od společnosti Inpeko s logem klubu a nápisem: Jaro bude lepší, poukaz na auto na víkend od AUTO UL, podepsaný dres „A“ mužstva a nakonec dvě V.I.P. vstupenky na utkání 2. Bundesligy mezi SG Dynamo Dresden a VfL Bochum.

Také přeshraniční partner našeho klubu z Drážďan měl na plese své zastoupení. Na Větruši přijel René Beuchel, sportovní manažer „A“ mužstva a drážďanské akadamie a bývalý bundesligový hráč v barvách Eintrachtu Frankfurt, který se zapojil do předávání cen dorostencům a dorostenkám. Po dorostencích už byly na řadě ženy a „A“ mužstvo. 6 žen navíc dostalo speciální ocenění k 10. výročí fotbalu žen v Ústí nad Labem.

Tradiční dojemnou chvilkou pak bylo uvádění do síně slávy ústeckého fotbalu a předání ceny za zásluhy. Bouřlivý a nekončící potlesk si užili pánové Karel Chlapec a Oldřich Pelc, kteří se jen těžko bránili slzám dojetí. Na Galavečeru tak opět došlo k ocenění všech kategorií napříč klubem, setkali se zde hráči od mladších žáků až po tzv. starou gardu, což je smyslem celé akce.

Po vylosování věcných cen tomboly (při kterém měl velké štěstí hráč „A“ týmů Daniel Procházka, jenž vyhrál podepsaný dres od všech svých kolegů a sebe samého), už se tančilo a zpívalo až do pozdních nočních hodin…

Chtěli bychom poděkovat všem partnerům, kteří věnovali ceny do tomboly a podíleli se tak na průběhu celého Galavečeru. Speciálně pak CK Iveria, AUTO UL, SG Dynamo Dresden, Hotel Ostrov, Inpeko, Výroba lahůdek Dorant, skupina ČEZ, Svět zdraví, Emspoma a všem dalším!

Seznam vyhlášených osobností jednotlivých kategorií:

U12: Jan Dorant, Matěj Veselý, Lukáš Vostřel

U13: Jonáš Bzura, Petr Kubín, Filip Eisner