Marek Krátký odchází na hostování do Sokolova

Záložník Marek Krátký odchází do Sokolova. V Baníku bude hostovat do konce sezóny 2019/2020.
Marek Krátký přišel do Army v létě roku 2018 z Hradce Králové. V sezóně 2018/2019 se usídlil v základní sestavě a ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE odehrál 27 zápasů, ve kterých vstřelil jednu branku a přidal jednu asistenci.

V podzimní části této sezóny nastoupil šestadvacetiletý záložník do všech 16 zápasů, ve kterých zaznamenal jeden gól a to parádním způsobem do sítě Prostějova. Druhou trefu dokázal přidat v MOL Cupu.

Marek Krátký bude v Baníku Sokolov hostovat do 30. 6. 2020.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.