Marian Tvrdoň podepsal s Armou nový tříletý kontrakt!

Marian Tvrdoň pokračuje v Ústí nad Labem! Čtyřiadvacetiletý brankář se s klubem dohodl na nové tříleté smlouvě!
Slovenský brankář původem z Nitry přišel do Ústí nad Labem v březnu roku 2014 a postupně se propracovával do sestavy. Na jaře roku 2018 hostoval v Brozanech.

V sezóně 2018/2019 se zařadil do brankářské dvojice se zkušeným Jiřím Lindrem a naskočil celkem do 12 zápasů, ve kterých odchytal 1003 minut. Marian Tvrdoň nejvýrazněji promluvil do hry na začátku uplynulé jarní části sezóny, kde začínal jako jednička a hned na úvod vychytal vítězství v dalekém Třinci.

V následujícím zápase proti Vlašimi vychytal Marian Trvdoň čisté konto, stejný úspěch si zapsal i utkání na Žižkově. Tvrdoň si zachytal i v dalším zápase proti suverénovi soutěže z Českých Budějovic, kde inkasoval pouhý jeden gól.

Po vyloučení v Brně, kde stihl brankář Army odehrál 51 minut a v nich několik skvělých zákroků, se vrátil do hry ve 24. kole ve Vítkovicích, kde pomohl získat bod za remízu 1:1. V dalších zápasech pak Tvrdoň pomohl k výhrám nad Táborskem a v Sokolově!

"Marian se za jarní část uplynulé sezóny posunul jak herně, tak osobnostně. Věřím, že se stane oporou týmu," uvedl výkonný ředitel klubu  Ing. Petr Heidenreich.

Marian Tvrdoň se s klubem dohodl na nové tříleté smlouvě!

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.