MOL CUP: Arma zajíždí na půdu Štětí

Přípravné období na nový ročník druhé nejvyšší soutěže se chýlí ke konci a prvním soutěžním zápasem, zároveň generálkou na první kolo ve Frýdku-Místku, bude pohárový zápas na půdě Štětí.

V prvním kole MOL cupu tak vyzveme nováčka divize sk. B, který se v prvním kole mohl radovat z postupu po penaltovém rozstřelu nad Turnovem. O výsledku, stejně jako o nové formě poháru jsme informovali zde -> KLIKNĚTE. "Očekávám houževnatého soupeře, který bude bojovat do poslední minuty a nedá nám nic zadarmo. My bychom je měli přehrát fotbalovostí a vyhrát, protože nic jiného se od nás neočekává," říká před utkání Jiří Kateřiňák, který si dost možná odbyde soutěžní premiéru v ústeckém dresu.

Soupeř pro druhé kolo je nově neznámý, ruší se totiž klasický pavouk a dvojice se budou losovat. O tom, jak si Arma povede v 1. kole MOL CUPu se můžete přesvědčit také osobně. Utkání začíná v sobotu 30. 7. 2016 v 17:00. Místo utkání na mapě: KLIKNĚTE.
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital