Na hostování přichází Alois Hyčka

Fotbalisté Army přivítali v kádru jednoho "starého známého". Na půl roku totiž přichází Alois Hyčka, který byl u obou postupů do nejvyšší soutěže.
Rychlonohý krajní obránce či záložník ukončil své angažmá v prvoligové Zbrojovce Brno, kde nasbíral 58 ligových startů a připsal si také dvě branky (proti Teplicím a Příbrami). Dalších 16 startů v lize má také v barvách Ústí nad Labem v sezóně 2010/2011, kdy Arma hrála ligu v Teplicích. Ve Fotbalové národní lize je to poté 33 startů (všechny v barvách Ústí nad Labem).

Odchovanec fotbalu v Chebu zamířil do Ústí z pražské Slavie, kde prošel mládežnickými kategoriemi. V Ústí svými výkony zaujal a i díky němu postoupila Arma dvakrát do ligy. Jednou si ji zahrál, podruhé už Armě přáno nebylo. Nicméně do ligy stejně přestoupil a to do Zbrojovky Brno. Po skončení smlouvy v moravské metropoli bude jeho dalším působištěm na půl roku znovu Ústí nad Labem.


ALOIS HYČKA
Narozen:
22.7.1990
Místo narození: Cheb
Pozice: obránce/záložník
Výška: 168 cm
Váha: 66 kg

Fotbalová kariéra: Union (Hvězda) Cheb, Slavia Praha, Ústí nad Labem, Zbrojovka Brno

Bilance v lize: 74 startů / 2 branky
Bilance ve FNL: 33 / 0

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital