Na Městském stadionu proběhlo setkání s dětmi z pěstounských rodin

Ve středu 10.10. náš klub na žádost organizace Marsellus – centrum pro rodinu, z. ú. se sídlem v Teplicích a pobočkou v Ústí nad Labem uspořádal setkání s dětmi osob o ně pečujících, s osobami o tyto děti pečující a s přáteli této organizace akci, která měla dětem z pěstounských rodin  představit  historii našeho klubu, jeho hlavní společenské poslání, hráče klubu a v neposlední řadě i zázemí fotbalistů a ostatní prostory hlavní tribuny, s nadsázkou řečeno, od sklepa až po půdu.
Za vedení klubu akci organizoval obchodní manažer František Štván, za pomoci  Ing. Jaroslavy Bzurové, projektové manažerky sekce mládeže. Pamatovalo se na pitný režim a proto byl dětem a jejich doprovodu poskytnut pestrý výběr nealkoholických nápojů. Mužstvo dospělých, ale i dorostu, neboť brankář David Němec  je nejen hráčem mužstva dospělých, ale i  naší "devatenáctky", dále reprezentovali hráči Daniel Procházka a Michal Bílek. Všichni tři velmi pěkně a ochotně   na dotazy dětí a jejich doprovodu odpovídali  a nikdo z nich nezapomněl děti motivovat k organizovanému sportování, což byl v podstatě nejdůležitější cíl tohoto setkání. Neplánovaně, ale velmi pozitivně do setkání vstoupil  trenér mužstva dospělých Aleš Křeček, který dětem a jejich doprovodu názorně na sestřihu záběrů ze zápasů našeho soupeře ukázal, jakým způsobem probíhá video-příprava mužstva dospělých před mistrovským soubojem s Vítkovicemi.
Součástí této takřka dvouhodinové akce bylo sledování předzápasového tréninku a  společný hlasitý nácvik motivačního skandování "Arma do toho".
Akce se naší milé návštěvě líbila a stejně tak se líbila těm, kteří ji organizovali, neboť se jednalo o setkání s milými a zvídavými lidmi, kteří se, jak doufáme, stanou příznivci našeho klubu a sportování jako takového.