Na reprezentaci bude vyprodáno!

Březnový přípravný zápas české fotbalové reprezentace proti Litvě v Ústí nad Labem bude sledovat vyprodaný stadion s kapacitou 4 tisíc míst.

Včera byly prodány poslední volné vstupenky, které byly webu www.vstupenkyfotbal.cz. k dispozici od 1. března. Ústí nad Labem je natěšené na historicky první návštěvu národního týmu, což dokládá také zájem o vstupenky. Reprezentační tým v minulosti často mířil do nedalekých Teplic, kde se představil hned v 19 případech.

Tentokrát elitní český výběr okusí atmosféru na Městském stadionu v Ústí nad Labem. Duel proti Litvě, který je generálkou na jarní pokračování kvalifikace MS, se odehraje ve středu 22. března se začátkem v 18:00. „Velmi rádi se našim fanouškům ukážeme na úplně novém místě. Vstupenky se rychle vyprodaly, což je určitě známkou toho, že reprezentační utkání bude zajímavou událostí pro celý ústecký region. Věříme ve výbornou atmosféru na stadionu. Přestože je utkání s Litvou přípravné, pro nás je v současnosti každý dobrý výsledek důležitý. Uděláme pro něj maximum i v Ústí nad Labem,“ uvedl reprezentační brankář Tomáš Vaclík.

Fanoušci v Ústí nad Labem před samotným utkáním s Litvou mohou navštívit také Fan Park s mnoha atrakcemi a soutěžemi. Ten bude situován na parkovišti před nedalekým zimním stadionem a otevřen od 15:00 do 17:45. Reprezentace se do Ústí nad Labem přesune den před utkáním s Litvou, tedy v úterý 21. března a ve městě zůstane až do pátku 24. března, kdy se přesune k dalšímu utkání kvalifikace MS do San Marina. Tým Karla Jarolíma má po čtyřech odehraných zápasech bilanci jedné výhry, dvou remíz a jedné porážky. Kouč nominaci na dvojutkání s Litvou a v San Marinu oznámí v úterý 14. března.