Na utkání s Táborskem se sponzorskou vstupenkou a domů s lístky do divadla, knihou o fotbale nebo tričkem

Ústí nad Labem – Na páteční duel s Táborskem dne 19. 10. 2018 mohou fanoušci zakupovat sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

První vylosovaná vstupenka vyhrává tričko od firmy YES v Dlouhé ulici v Ústí nad Labem, druhá dvě vstupenky do Severočeského divadla v Ústí nad Labem na přestavení CARMEN.

Třetí vylosovaná vstupenka vyhrává knihu o fotbale SOUBOJ TITÁNŮ.

Co to je sponzorská vstupenka?

Jedná se o vstupenku v nominální hodnotě 100,- Kč, kterou si může dobrovolně a v jakémkoliv množství zakoupit každý, kdo se s touto myšlenkou ztotožní a samozřejmě si to může dovolit. Mohou si ji zakoupit i ženy nebo rodiče dětem, ač mají tyto dvě skupiny vstup na utkání zdarma a samozřejmě je klub za jejich přítomnost na utkání rád. Dobrovolnosti se obecně vzato meze nekladou a naprosto upřímně každému, kdo bude chtít klubu touto dobrovolnou formou pomoci už předem klub děkuje.