Na úvod přípravy jede Arma do Teplic

V prvním utkání v rámci zimní přípravy 2020 vyrazí Arma do nedalekých Teplic. Utkání se hraje v sobotu 11. ledna od 11:00.
Na úvod zimní přípravy odcestuje Arma do nedalekých Teplic, kde se v sobotu od 11:00 střetne v přípravném severočeském derby s tamním FK.

Teplice jsou po podzimní části FORTUNA:LIGY na 11. místě tabulky, které jim zajišťuje jen účast ve skupině o záchranu. Na lepší umístění jim ovšem moc nechybí. Na desátou Olomouc ztrácejí jen dva body.

Nejlepším střelcem Teplic je se šesti góly Jakub Mareš. S týmem už se naopak nepřipravuje exústecký Martin Jindráček. Ten se před startem zimní přípravy přesunul do Příbrami.

Utkání se hraje na umělém trávníku stadionu Na Stínadlech. Zápas bude velmi speciální.

Derby se ponese v duchu boje proti zákeřné nemoci, které postihla bývalého gólmana „zlaté éry“ Army Radima Nováka, v současnosti trenéra teplické klubové akademie. Ten bojuje s rakovinou slinivky, oba týmy se proto dohodly, že při vstupu na zápas budou fanoušci přispívat právě na podporu Novákovy léčby příspěvkem 50 Kč, pokud někdo bude chtít přispět vyšší částkou, tak bude moci. „Radimovi věnujeme kompletní výtěžek. Onemocněl rakovinou slinivky, speciální léčba, kterou absolvuje, bude nákladná. Všechny nás zpráva o jeho nemoci zasáhla, proto jsme se rozhodli mu pomoct, uvažujeme i o jiných formách podpory. Pokud někdo bude chtít, může v sobotu přispět i vyšší částkou. Věříme, že si na Stínadla najde cestu co nejvíce lidí, kteří Radima podpoří,“ přeje si manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.