Na zimní dřinu se netěšíme, ale je to potřeba, říká Jan Peterka

ÚSTÍ N.L. - Ve čtvrtek 4. ledna zahájili fotbalisté Ústí nad Labem zimní přípravu na jarní část sezóny kondičními testy v útrobách ústecké univerzity. V pátek je čekal ráno trénink v posilovně a odpoledne tréninková jednotka na umělém trávníku vedle hlavního stadionu. Mezi tímto programem jsme vyzpovídali kapitána týmu Jana Peterku.
Po ranním tréninku v posilovně a těsně před obědem jsme položili několik otázek kapitánu Army Janu Peterkovi. Ten ví, že Armu čeká na jaře tvrdý boj o záchranu, a proto je potřeba mít za sebou velmi důkladnou zimní přípravu.

Zahájili jste přípravu na jarní část sezóny. Jaký byl návrat do tréninkového procesu?

Je to jako každý rok. Vrátili jsme se do tréninkového procesu, čeká nás zimní příprava, bude to bolet. Ale nic nového to pro nás není. Známe to a bez tvrdé zimní přípravy se neobejdeme.

Ve čtvrtek 4.1. jste se uvedli fyzickými testy v prostorách UJEPu. Co jste absolvovali?

Byli jsme na běhátku (běžící pás), běželi jsme asi patnáct minut a po každých 150 metrech se to zrychlovalo. A je to o tom, kdo jak vydrží.

Jak se těšíte na zimní přípravu?

Samozřejmě na zimní přípravu se asi nikdo vyloženě netěší. Je to dřina. Fotbal nám už chyběl, rádi jsme se viděli znovu se spoluhráči, ale na umělku a na tu dřinu se tolik netěšíme (úsměv). 

Kádr doznal několika malých změn. Co k tomu říci?

Máme v kabině několik nových hráčů, ale zatím to asi není nic oficiálního, takže k tomu se nemohu vyjadřovat. Přišli kluci z Francie a dál uvidíme.

Jak jste trávil posezónní dovolenou?

Volno po podzimní části sezóny jsem strávil mimo Ústí, byl jsem v zahraničí nebo u nás v Čechách na horách. Po dovolené a vánočních svátcích jsme odhodlání zase zabrat a pořádně se připravit na jaro. Autor: map

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital