Náš plán v Hradci? Vyhrát tam, říká Alexander Jakubov

ÚSTÍ N.L. - Předzápasový trénink ve čtvrtek v pozdním odpoledni absolvovali fotbalisté Ústí nad Labem. Trénovali od 18:00, přičemž ve stejný čas už zítra (v pátek 11.5.) nastoupí na hřišti FC Hradec Králové.
Arma bude bojovat v Hradci o cenné body. Na východ Čech pojede v pátek v den zápasu. Sportovní manažer Stanislav Pelc si pochvaloval, že těsně před čtvrtečním tréninkem zlehka pršelo, a tedy byl vynikající terén a hráči měli ideální podmínky na trénink.

Před pátečním zápasem promluvil útočník Alexander Jakubov, který v nedávné době zaznamenal dvě branky, když se prosadil proti Vlašimi a Viktorce Žižkov. Na půdě aktuálně třetího celku tabulky však nečeká na ústecké fotbalisty snadná úloha. Předem však neskládají zbraně.

"Do každého zápasu jdeme s cílem uspět a vyhrát. Pro páteční zápas se náš plán nemění. Chceme z Hradce odvézt tři body, které potřebujeme do tabulky. To je náš plán. Každý zápas je jiný, ale věřím, že navážeme na výhru s Příbramí a uspějeme výsledkově," dodal Jakubov.

Několik postřehů před čtvrtečním tréninkem poskytl i zkušený gólman Army Petr Vašek: "Hradec má velmi šikovné útočníky, nejlepšího střelce soutěže Pázlera. I po odchodu řady hráčů do první ligy za poslední rok a půl mají dobře poskládaný tým. Hlavně jsou dynamičtí při hře směrem dopředu, což potvrzuje kanonýr soutěže Pázler. Soupeř není pod tlakem a bude hrát uvolněně. Rozhodně musíme bodovat," burcuje ústecká gólmanská hvězda.

Brankář Petr Vašek navíc zná nového ředitele FC Hradec Králové, kterým je Jiří Sabou, když oba hráči se střetávali v duelech první fotbalové ligy. Vašek tak nastupoval proti němu při jeho ještě hráčském působení v první lize v Teplicích a na Žižkově.

Jak páteční duel 27. kola Fortuna národní ligy dopadne, se dozvíme v pátek 11.5. krátce před osmou hodinu večerní.

Autor: Martin Pešout