Naši žáci vyhráli zájezd do Berlína v soutěži 7:0 pro Němčinu!

Velkého úspěchu dnes dosáhli ústečtí žáci v jazykovo-fotbalové soutěži 7:0 pro Němčinu. Finále soutěže svedlo proti sobě týmy ze škol po celé republice. V útulném prostředí v Satalicích se představily týmy FK Ústí nad Labem U13 a U11, složené z hráčů ročníku narození 2004, 2005 a 2006.


Oba ročníky absolvovaly vědomostní kvíz v němčině, pexeso na potrénování paměti a samozřejmě také fotbalový turnaj. Starší tým (U13) skončil ve své kategorii na 5. místě. Daleko většího úspěchu pak dosáhli jejich mladší kolegové. Na hřišti si totiž počínali suverénně, všechny zápasy vyhráli a když k tomu přidali také skvělé německé znalosti, bylo o vítězi jasno! Vítězstvím v turnaji si celý tým vyhrál víkend v Berlíně na přelomu září a října, který vyvrcholí návštěvou utkání Bundesligy HERTHA BSC v čele s českým reprezentantem Vladimírem Daridou. Děkujeme Goethe-Institut Prag za skvělou soutěž a hezký den v pražských Satalicích. A v neposlední řadě děkujeme také lektorce němčiny našich borců, paní Ivetě Ordošové, bez které by kluci na tento úspěch nedosáhli!

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital