Neváhejte si koupit zápasový zpravodaj při zápase s Viktorií Žižkov. Najdete tam mnoho zajímavého

Neváhejte si pořídit zápasový zpravodaj během pátečního utkání s Viktorií Žižkov. Kromě historie ústecké kopané, představení soupeře, fotoreportů v něm najdete přehled výsledků mládeže i velký rozhovor se záložníkem Army Pavlem Pilíkem. A v neposlední řadě můžete prostřednictvím zpravodaje soutěžit o vstupenky na muzikál Děti ráje!
První česko-slovenský hit muzikál Děti Ráje míří do Ústí nad Labem. V neděli 3. prosince se muzikál plný písní Michala Davida představí na Zimním stadionu a my pro vás máme čtyři vstupenky!

Máme pro vás možnost získat až sedm losů do slosování. Jak můžete losy získat

Ve zpravodajích na utkání s Žižkovem a Hradcem Králové najdete soutěžní otázky. Správné odpovědi zaznamenané do webového formuláře, který najdete na této adrese, znamenají účast ve slosování. Za každou správnou odpověď se Vaše jméno objeví v osudí, což znamená, že jen za zpravodaje to může být hned dvakrát.