Nové permanentky jdou do prodeje. Poslouchej kapitána, kup si permici!

FK Ústí nad Labem spouští prodej nových permanentek. Poslouchej kapitána, kup si permici!

Papírové permanentky nahradily moderní elegantní karty s čárovým kódem, které v sobě kromě pohodlného a rychlého vstupu na zápasy nesou spoustu dalších výhod.

S novou sezónou Fortuna národní ligy přichází nejen nové výzvy, ale i nová moderní permanentka v podobě elegantní designové karty s čárovým kódem, která zajistí pohodlný a především rychlý vstup na všechny domácí zápasy sezóny, včetně utkání MOL Cupu. První domácí zápas čeká ARMU už 4. srpna 2017.

Výhody
Fanoušci si budou moci kromě pravidelné účasti na zápasech, která je pro držitele permanentek samozřejmostí, užívat mnoha výhod, takže nová permanentka bude jednou z nejdůležitějších karet v peněžence.

Cena permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018 je 600 Kč, za které fanoušci získají

• Rychlý a pohodlný vstup na 15 domácích utkání (ušetří ihned až 200 Kč)
  • Vstupy na domácí utkání MOL Cupu
  • Slevy u partnerů
  • Setkání s hráči
  • Speciální soutěže

Kde koupit?
Protože myslíme na opravdový komfort fanoušků, lze permanentky nově zakoupit v kavárně CAFE-IN v OC Fórum.

Zájemci se mohou zastavit a nakupovat přímo na sekretariátu Městského stadionu každý všední den mezi 8 a 14 hod.