Novinka! Soutěž o VIP vstup!

V nové sezóně se můžete těšit na zbrusu novou soutěž! FK Ústí nad Labem spouští exkluzivní soutěž o VIP vstup!
Sedadlo v prostou Silver VIP, občerstvení během zápasu nebo zápasový zpravodaj Armagazín zdarma! To vše čeká na vítěze soutěže o VIP vstup!

Ta se bude losovat ze stejného osudí jako již tradiční soutěž Dvacku hoď, dres mu shoď. Stačí si tedy koupit slosovatelný lísteček za 20 Kč a jste ve hře o exkluzivní výhru!

Premiérový díl soutěže na vás čeká už na pondělním utkání proti Jihlavě! Vítěz soutěže získá VIP vstup na následující domácí utkání!

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.