Nový výkonný výbor FK Ústí nad Labem - ženy z.s.

Před posledním utkáním žen, které sehrají v sobotu proti pražské Spartě, se volil nový výkonný výbor do FK Ústí nad Labem - ženy z.s.
Po hodnocení roku 2015, ve kterém došlo po jarní části k přechodu pod FK Ústí nad Labem, se řešily další provozní a organizační záležitosti a budoucnost žen v našem klubu. Hlavním bodem poté bylo zvolení nového výkonného výboru. Ten vypadá v novém složení takto:

Předseda VV: Radim Jankovský
Jednatel VV: Miroslav Macho
Člen VV: Ing. Ivana Tomasová
Člen VV: Milan Seidl
Člen VV: Miroslav Jelačič

Jak bylo zmíněno, v sobotu na UMT od 10:15 hostí náš tým v poháru KFŽ celek AC Sparta Praha. Přijďte děvčata podpořit a poděkovat za odehraný podzim, po kterém končí na 3. místě tabulky.