Novým trenérem FK Ústí nad Labem se stal Aleš Křeček

ÚSTÍ N.L. - V úterý 24. října byl hráčům ústeckého týmu představen nový trenér FK Ústí nad Labem Aleš Křeček. Tento zkušený lodivod nahradil dosavadního kouče Jiřího Skálu, který byl v pondělí odvolán.

Jiří Skála byl po neuspokojivých výsledcích a špatném postavení týmu v tabulce odvolán spolu se svým asistentem Petrem Fouskem.

Nový kouč Army Aleš Křeček má bohaté trenérské zkušenosti, vedl mládežnické týmy, působil na Slovensku, má za sebou angažmá v české první i druhé lize. Týmy vedl jako hlavní kouč i asistent trenéra a severočeský celek má aktuálně zdvihnout ze sestupového pásma ve druhé lize a nasbírat s ní co nejvíce bodů.

Pětačtyřicetiletý Křeček vedl například na Slovensku Skalici či Ružomberok. V minulosti mimo jiné působil jako asistent ve Zbrojovce Brno nebo ve Slavii Praha. Jako asistent trenéra Vlastimila Petržely pomohl v loňském roce Baníku Ostrava postoupit zpět do nejvyšší soutěže. Ve druhé lize vedl rodák z Třebíče jako hlavní trenér také například Varnsdorf či Zlín. 

Trenér Aleš Křeček má zkušenosti i s mladými hráči. V minulosti vedl reprezentační devatenáctku i šestnáctku, působil rovněž v pozici skauta Sparty Praha, byl také například vyhlášen nejlepším českým trenérem v kategorii dorostu v roce 2007.

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital