O utkání proti Třinci se definitivně rozhodne v sobotu.

Ligový výbor dnes diskutoval aktuální situaci v klubu FK FOTBAL Třinec a vliv karanténních opatření na další průběh FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

“V souladu s rozhodnutím příslušných orgánů ochrany veřejného zdraví absolvují v sobotu 27. června všichni hráči a zaměstnanci klubu v rámci nařízeného lékařského dohledu další testy metodou PCR na přítomnost viru SARS-CoV-2. V případě, že v rámci této vlny testování nebudou zjištěny pozitivní případy, bude utkání 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY FK Ústí nad Labem – FK FOTBAL Třinec odehráno v původně stanoveném termínu v neděli 28. června.”

Jen pro připomenutí uvádíme, že třinecký klub již má za sebou testy na SARS-CoV-2, které byly negativní.

Copyright © 2020 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.