Ondrášovka cup U10: Ústečané jsou vicemistry republiky

Ročník U10 o uplynulém víkendu absolvoval celorepublikové finále Ondrášovka cupu 2017 v Českých Budějovicích. Arma se v nabité konkurenci neztratila, co víc, až do posledního momentu turnaje bojovala o celkové vítězství.

Sobotními zápasy skupiny "A" prolétla Arma znamenitě, v 9 zápasech pokaždé vyhrála. Také do nedělního dne vstoupili Ústečané dobře. Poslední dva zápasy ve skupině zakončili s bilancí jedné výhry a jedné remízy a do zlaté skupiny tak postoupili s plným počtem 15 bodů. Také ve zlaté skupině se Ústečanům výsledkově dařilo a postupem času bylo jasné, že postoupí do bojů o celkové prvenství z druhého místa. Po výhře s Hradcem Králové 1:0 se Arma dostala na dosah celkovému vítězství. Utkání s Olomoucí bylo napínavé a v utkání branka nepadla. Rozhodnout tak musel penaltový rozstřel, ve kterém byla šťastnější Sigma Olomouc.
Po celou dobu turnaje ústečtí fotbalisté vzorně reprezentovali klub, hrou se bavili a herně patřili k tomu nejlepšímu, co bylo v Českých Budějovicích k vidění. Titul vicemistrů republiky byl podtržený faktem, že nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen ústecký Filip Kočvara. Po celou dobu turnaje také vzorně fandili příbuzní našich malých nadějí, za což jim patří obrovský dík.

Sestava hráčů: Michal Maxa ml., Jaroslav Růžička, Jan Kůstka, Jan Barát, Dominik Piálek, Jan Grupáč, Samuel Avenarius, Štěpán Mužík, Jakub Herda, Jakub Rajchert, Matěj Kulhánek, Marek Valenta, Tomáš Štajnc, Lukáš Feriančík, Filip Kočvara
Trenéři: Jiří Strnad, Michal Maxa st.

Více informací a kompletní výsledkový servis: www.ondrasovkafotbal.cz