Organizační informace k dnešnímu utkání proti Třinci

Už zítra nastoupí Arma ke dalšímu domácímu utkání v jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu, na který budou moci dorazit permanentkáři a fanoušci se vstupenkou z online prodeje na stadion! Na fanoušky čekají také tři soutěže, z toho dvě na facebookové stránce Army! Fanděte na stadionu i online a sledujte sociální sítě FK Ústí nad Labem!
VSTUP NA STADION
Otevřeny budou dva vchody. Jeden u hlavní pokladny a druhý u Zákaznického centra!

PERMANENTKÁŘI NA STADION!

V platnosti nadále zůstávají permanentní vstupenky. Jejich majitelé mohou na zápas jít stejně jako na ty předchozí. K nim přibudou nově také držitelé volných vstupenek (zelená karta) a držitelé karet SILVER VIP. Majitelé všech těchto tří typů karet mohou na utkání projít turniketem na tribunu Městského stadionu.

VSTUPENKY V PRODEJI ONLINE

Na utkání jsme uvolnili také celkem 500 vstupenek online! Kupte si vstupenku a přijďte si poprvé od vynucené pauzy zase zafandit! Vstup je umožněn pouze na hlavní tribunu. Vstupenku online si můžete koupit zde.

Senioři ve věku nad 65 let, držitelé průkazu ZTP s doprovodem a děti do 120 cm mají vstup zdarma!

Pokud nebudou vstupenky vyprodané, budou k dispozici i na pokladně Městského stadionu.

OTEVŘENÍ PROSTORŮ RED VIP
Na utkání se otevře také RED VIP! Držitelé karet RED VIP (červené) budou moci vstoupit do stadionu levou částí hlavních dveří Městského stadionu a projít přímo do prostorů RED VIP!

FANSHOP
Před zápasem se otevře také Fanshop a to v době od 16:00 do 17:00. V něm budou k dispozici i nevyzvednuté výhry ze soutěží.

OBČERSTVENÍ
Na zápase bude otevřeno také občerstvení a to v levé části hlavní tribuny, tedy přesně tak, jak to bývá běžné.

BEZPEČNOST
Důrazně žádáme všechny fanoušky, aby dodržovali následující bezpečnostní opatření:

- vstup na stadion bude umožněn pouze s rouškou
- u vstupu na stadion bude každému z fanoušků změřena teplota
- dodržujte odstup 1,5 metru od ostatních fanoušků, kteří nejsou členy vaší domácnosti
- toalety u hlavního vstupu na tribuny Městského stadionu budou otevřeny
- platí zákaz vstupu do vnitřních prostorů stadionu (mimo fanoušků s kartou RED VIP)

SOUTĚŽ NA STADIONU
Přímo na stadionu ohlásíme v průběhu druhého poločasu číslo vítězné permanentky, která vyhraje hraný podepsaný dres hráče FK Ústí nad Labem. Dres bude vítězi na základě předložené permanentní vstupenky vydán ve Fanshopu, jakmile bude otevřen nebo po předchozí dohodě osobně u vchodu do stadionu (bude řešeno individuálně).

SOUTĚŽE NA FACEBOOKU
O další soutěže rozhodně nepřijdete. Už dnes se rozběhla první z nich. Ta nahrazuje soutěž Dvacku hoď, dres mu shoď. Stačí do komentáře pod soutěžní příspěvek vložit vzpomínku na svůj oblíbenou sezónu z historie a jeden z vás vyhraje podepsaný dres vybraného hráče Army ze zápasu proti Líšni. Dres bude z důvodů karanténních opatření vypraný, následně podepsaný a předaný vítězi individuálně.

V době, kdy nemůžeme pozvat všechny fanoušky na stadion nahrazujeme tradiční soutěž o vstupenky "Arma ti dá lístek zdarma". Soutěž se jmenuje "Arma ti dá burger zdarma". Dva z vás, kteří odpoví správně na soutěžní otázku vyhraje poukázku v hodnotě 200 Kč od našeho partnera Tortuga Bay Bar&Grill!

Z důvodů preventivních opatření žádáme všechny fanoušky, aby dorazili na utkání včas! Před vchodem bude nadále probíhat měření teploty a dezinfekce rukou všech přítomných fanoušků!

Copyright © 2020 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.